KOMUNIKAT w sprawie udostępniania materiałów archiwalnych w czytelni w Oddziale w Tomaszowie Mazowieckim

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

23 lipca 2020

KOMUNIKAT

w sprawie udostępniania materiałów archiwalnych w czytelni

 

W związku z wdrażaniem II etapu znoszenia zakazów i nakazów wynikających ze stanu epidemii, Archiwum Państwowe w Piotrkowie Trybunalskim informuje, iż od dnia 27 lipca 2020 r. (poniedziałek) przywrócone zostaje udostępnianie materiałów archiwalnych w czytelni akt w Oddziale w Tomaszowie Mazowieckim, pod następującymi warunkami:

 - jednocześnie z materiałów archiwalnych korzystać może 1 osoba;

- termin udostępnienia musi być uzgodniony telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej z przynajmniej jednodniowym wyprzedzeniem (tj. data dzienna i godziny udostępnienia);

- zamówienie materiałów archiwalnych do udostępnienia składać należy w wersji elektronicznej, po uprzedniej rozmowie telefonicznej na wskazany adres e-mail;

- wszelkich szczegółowych informacji dotyczących zasad korzystania z zasobu archiwum zasięgnąć można drogą konsultacji telefonicznej lub mailowej.

  W celu sprawnej obsługi prosimy o dotrzymywanie ustalonego terminu i godziny wizyty.

UWAGA! Osoby przychodzące do czytelni Archiwum powinny być zaopatrzone w środki ochrony osobistej (rękawiczki, maseczki osłaniające usta i nos) oraz własne przybory do pisania. Dla wspólnego bezpieczeństwa apelujemy o przestrzeganie przez użytkowników reżimu sanitarnego i stosowanie się do poleceń dyżurnego.

W dalszym ciągu zachęcamy do prowadzenia poszukiwań archiwalnych za pośrednictwem portalu szukajwarchiwach.gov.pl oraz kontaktu z Archiwum Państwowym w Piotrkowie Trybunalskim i Oddziale w Tomaszowie Mazowieckim w pierwszej kolejności drogą telefoniczną i poprzez pocztę elektroniczną.

 

Dane kontaktowe dla osób chcących skorzystać z materiałów archiwalnych w czytelni akt w Oddziale w Tomaszowie Mazowieckim:

- telefon: tel. (44) 724-65-70;

- e-mail: tomaszow@piotrkow-tryb.ap.gov.pl

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2020-07-23
Data publikacji:2020-07-23
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Michał Ordak
Liczba odwiedzin:257